životopis...Nessie

9. března 2010 v 22:41 | Vlaďka Nessie Maurerová Cullenová
Celé jméno: Renesmeé Carlie Cullen (Nessie)
Rasa: Poloupír
Datum narození: 11.září (nevím to jistě)


Původ postavy: Forks, Washington
Popis postavy: Nessie má dlouhé bronzové vlásky po svém otci, ale hnědé oči po mamince. Každým dnem roste, takže teď už vypadá jako jednoroční malé dítě. Je krásná, kůži má sněhově bílou, ale pořád jí v těle proudí lidská krev a tluče srdíčko. Každý si jí ihned zamiluje při jediném pohledu.
Povolání: Zatím nic.
Historie postavy: Renesmeé se narodila jednoho večera Belle Cullenové, rozené Swanové.
Její jméno se spojilo z jmen jejich rodičů. Renesmeé je z René (matka Belly) a Esmeé (matka Edwarda). Carlie je z Carlislea (otec Edwarda) a z Charlieho (otec Belly).
Jelikož byla ale Nessie poloviční upír, zabíjela tak svojí maminku a ta musela být přeměněna v upíra. O to se postaral Edward. Protože věděl, že když už k tomu musí dojít, splní Bellino přání a dá jí svůj jed. Bál se, aby jí nijak neublížil a tak jí vpravil jed do srdce injekcí.
Když se Nessie shledala se svou maminkou, byla moc šťastná. Už tehdy o Vánocích se však zjistilo, že má velice zvláštní nadání. Má podobnou schopnost jako Edward. Ale zatímco on myšlenky čte, Nessie dává ty své dobrovolně číst ostatním jen tím, že jim přiloží svou dlaň na jejich tvář.
Nessie roste stále rychleji. Na to, že se narodila před nedávnem už vypadá na jeden rok.
Když se Bella dozvěděla, že se Jacob do Nessie otiskl, chtěla ho zabít. Ale ví, že by tak ublížila Nessie, protože ona ho má velice ráda.
Speciální talent: Dokáže ostatním přemítat svoje myšlenky pouhým dotekem.
Majetek: Postýlka od Edwarda k Vánocům, Medvídek od Carlislea k Vánocům, Autosedačka od Alice, Přívěšek od Christine ve tvaru srdíčka s písmenem R.

Fotečky Renesmee Cu

Renesmee-cullen-renesmee-carlie-cullen-2090638-430-348

3521876

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama